15-04-2024 / 21-04-2024
15-04-2024
Dilluns
07:15 - 08:00
CIRCUIT TRAINING
Sala 3 (The Box)
Queden 14 places
07:30 - 08:15
POWER IOGA
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 32 places
09:15 - 10:00
GIMNASIA SUAU
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 8 places
09:15 - 10:00
CIRCUIT TRAINING
Sala 3 (The Box)
Queden 13 places
10:15 - 11:00
PILATES
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 2 places
10:15 - 11:00
STRENGTH (FORÇA)
Sala 3 (The Box)
Queden 9 places
10:30 - 11:15
AQUAFITNESS
Piscina AADD
Queden 6 places
11:15 - 12:00
G.A.C.
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 7 places
11:15 - 12:00
ESQUENA SANA
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 25 places
13:30 - 14:15
CIRCUIT TRAINING
Sala 3 (The Box)
Queden 23 places
14:30 - 15:15
STRENGTH (FORÇA)
Sala 3 (The Box)
Queden 13 places
15:30 - 16:15
TONIFICACIÓ
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 2 places
15:30 - 16:15
ESTIRAMENTS
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 8 places
16:30 - 17:15
CYCLING RHYTHM
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 15 places
16:30 - 17:15
PILATES
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 3 places
16:30 - 17:15
BOOTCAMP
Sala 3 (The Box)
Queden 12 places
17:30 - 18:15
G.A.C.
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 0 places
17:30 - 18:15
ZENFLOW
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 0 places
17:30 - 18:15
C3ZONES
Sala 3 (The Box)
Queden 17 places
18:30 - 19:15
POWER DISC
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 3 places
18:30 - 19:15
PILATES
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 9 places
18:30 - 19:15
HB45 (HIIT & BOX)
Sala 3 (The Box)
Queden 2 places
19:30 - 20:15
GLUTES & CORE
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 0 places
19:30 - 20:15
ESQUENA SANA
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 4 places
19:30 - 20:15
CIRCUIT TRAINING
Sala 3 (The Box)
Queden 12 places
20:30 - 21:15
INDOOR CYCLING
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 10 places

16-04-2024
Dimarts
09:15 - 10:00
POWER DISC
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 0 places
09:15 - 10:00
ESTIRAMENTS
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 22 places
10:15 - 11:00
AQUAFITNESS
Piscina AADD
Queden 16 places
10:15 - 11:00
ESQUENA SANA
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 4 places
11:15 - 12:00
GIMNASIA SUAU
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 20 places
13:30 - 14:15
ZENFLOW
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 30 places
14:30 - 15:15
CIRCUIT TRAINING
Sala 3 (The Box)
Queden 3 places
15:30 - 16:15
PILATES
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 0 places
15:30 - 16:15
STRENGTH (FORÇA)
Sala 3 (The Box)
Queden 13 places
16:30 - 17:15
TONIFICACIÓ
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 5 places
16:30 - 17:15
IOGA
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 10 places
16:30 - 17:15
CIRCUIT TRAINING
Sala 3 (The Box)
Queden 11 places
17:30 - 18:15
POWER DISC
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 7 places
17:30 - 18:15
ESQUENA SANA
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 2 places
17:30 - 18:15
BOOTCAMP
Sala 3 (The Box)
Queden 11 places
18:30 - 19:00
ABDOMINALS
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 1 places
18:30 - 19:15
ZENFLOW
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 26 places
18:30 - 19:15
C3ZONES
Sala 3 (The Box)
Queden 5 places
19:15 - 20:00
AQUAFITNESS
Piscina AADD
Queden 11 places
19:30 - 20:15
INDOOR CYCLING
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 0 places
19:30 - 20:15
ESTIRAMENTS
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 21 places
19:30 - 20:15
ZUMBA
Sala 3 (The Box)
Queden 0 places
20:30 - 21:15
G.A.C.
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 4 places
20:30 - 21:15
IOGA
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 15 places

17-04-2024
Dimecres
07:15 - 08:00
STRENGTH (FORÇA)
Sala 3 (The Box)
Queden 16 places
07:30 - 08:15
POWER IOGA
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 28 places
09:15 - 10:00
ZENFLOW
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 31 places
09:15 - 10:00
C3ZONES
Sala 3 (The Box)
Queden 3 places
10:15 - 11:00
CYCLING RHYTHM
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 9 places
10:15 - 11:00
PILATES
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 7 places
10:30 - 11:15
AQUAFITNESS
Piscina AADD
Queden 11 places
11:15 - 12:00
ESTIRAMENTS
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 17 places
11:15 - 12:00
STRENGTH (FORÇA)
Sala 3 (The Box)
Queden 20 places
13:30 - 14:15
ENTRENAMENT FUNCIONAL
Sala 3 (The Box)
Queden 19 places
14:30 - 15:15
STRENGTH (FORÇA)
Sala 3 (The Box)
Queden 22 places
15:30 - 16:15
INDOOR CYCLING
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 12 places
15:30 - 16:15
ESQUENA SANA
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 7 places
16:30 - 17:15
GLUTES & CORE
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 14 places
16:30 - 17:15
PILATES
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 9 places
16:30 - 17:15
C3ZONES
Sala 3 (The Box)
Queden 7 places
17:30 - 18:15
CYCLING RHYTHM
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 15 places
17:30 - 18:15
BODYART
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 6 places
17:30 - 18:15
HB45 (HIIT & BOX)
Sala 3 (The Box)
Queden 4 places
18:30 - 19:15
TONIFICACIÓ
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 5 places
18:30 - 19:15
ZENFLOW
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 14 places
18:30 - 19:15
CIRCUIT TRAINING
Sala 3 (The Box)
Queden 18 places
19:30 - 20:15
B-SHAPE
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 16 places
19:30 - 20:15
ESTIRAMENTS
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 16 places
19:30 - 20:15
BOOTCAMP
Sala 3 (The Box)
Queden 22 places
20:30 - 21:15
POWER DISC
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 6 places

18-04-2024
Dijous
09:15 - 10:00
TONIFICACIÓ
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 4 places
09:15 - 10:00
ESQUENA SANA
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 14 places
10:15 - 11:00
POWER DISC
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 5 places
10:15 - 11:00
AQUAFITNESS
Piscina AADD
Queden 11 places
11:15 - 12:00
BARRÉ FIT
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 26 places
13:30 - 14:15
ZENFLOW
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 25 places
14:30 - 15:15
CIRCUIT TRAINING
Sala 3 (The Box)
Queden 16 places
15:30 - 16:15
PILATES
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 6 places
15:30 - 16:15
STRENGTH (FORÇA)
Sala 3 (The Box)
Queden 21 places
16:30 - 17:15
POWER DISC
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 1 places
16:30 - 17:15
IOGA
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 13 places
16:30 - 17:15
CIRCUIT TRAINING
Sala 3 (The Box)
Queden 20 places
17:30 - 18:15
TONIFICACIÓ
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 9 places
17:30 - 18:15
ESTIRAMENTS
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 7 places
17:30 - 18:15
C3ZONES
Sala 3 (The Box)
Queden 5 places
18:30 - 19:00
ABDOMINALS
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 6 places
18:30 - 19:15
PILATES
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 19 places
18:30 - 19:15
BOOTCAMP
Sala 3 (The Box)
Queden 3 places
19:15 - 20:00
AQUAFITNESS
Piscina AADD
Queden 14 places
19:30 - 20:15
INDOOR CYCLING
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 4 places
19:30 - 20:15
ZENFLOW
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 31 places
19:30 - 20:15
ZUMBA
Sala 3 (The Box)
Queden 5 places
20:30 - 21:15
TONIFICACIÓ
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 12 places
20:30 - 21:15
ESQUENA SANA
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 15 places

19-04-2024
Divendres
07:15 - 08:00
HIIT 45'
Sala 3 (The Box)
Queden 15 places
09:15 - 10:00
CIRCUIT TRAINING
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 0 places
10:15 - 11:00
GIMNASIA SUAU
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 6 places
10:30 - 11:15
AQUAFITNESS
Piscina AADD
Queden 13 places
11:15 - 12:00
TONIFICACIÓ
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 5 places
15:30 - 16:15
B-SHAPE
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 13 places
15:30 - 16:15
PILATES
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 8 places
16:30 - 17:15
GLUTES & CORE
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 9 places
16:30 - 17:15
BODYART
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 7 places
16:30 - 17:15
CIRCUIT TRAINING
Sala 3 (The Box)
Queden 5 places
17:30 - 18:15
TONIFICACIÓ
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 2 places
17:30 - 18:00
ESTIRAMENTS 30MIN
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 10 places
17:30 - 18:15
BOOTCAMP
Sala 3 (The Box)
Queden 27 places
18:15 - 19:00
IOGA
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 6 places
18:30 - 19:15
INDOOR CYCLING
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 4 places
18:30 - 19:15
STRENGTH (FORÇA)
Sala 3 (The Box)
Queden 8 places
19:30 - 20:15
PILATES
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 10 places

20-04-2024
Dissabte
09:15 - 10:00
PILATES
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 5 places
10:15 - 11:00
TONIFICACIÓ
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 1 places
11:15 - 12:00
ESTIRAMENTS
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 24 places
12:30 - 13:15
AQUAFITNESS
Piscina AADD
Queden 15 places

21-04-2024
Diumenge
No hi ha activitats programades.

HORA
15-04-2024
Dilluns
16-04-2024
Dimarts
17-04-2024
Dimecres
18-04-2024
Dijous
19-04-2024
Divendres
20-04-2024
Dissabte
21-04-2024
Diumenge
07:00
07:15 - 08:00
CIRCUIT TRAINING
Sala 3 (The Box)
Queden 14 places
07:30 - 08:15
POWER IOGA
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 32 places
07:15 - 08:00
STRENGTH (FORÇA)
Sala 3 (The Box)
Queden 16 places
07:30 - 08:15
POWER IOGA
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 28 places
07:15 - 08:00
HIIT 45'
Sala 3 (The Box)
Queden 15 places
09:00
09:15 - 10:00
GIMNASIA SUAU
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 8 places
09:15 - 10:00
CIRCUIT TRAINING
Sala 3 (The Box)
Queden 13 places
09:15 - 10:00
POWER DISC
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 0 places
09:15 - 10:00
ESTIRAMENTS
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 22 places
09:15 - 10:00
ZENFLOW
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 31 places
09:15 - 10:00
C3ZONES
Sala 3 (The Box)
Queden 3 places
09:15 - 10:00
TONIFICACIÓ
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 4 places
09:15 - 10:00
ESQUENA SANA
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 14 places
09:15 - 10:00
CIRCUIT TRAINING
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 0 places
09:15 - 10:00
PILATES
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 5 places
10:00
10:15 - 11:00
PILATES
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 2 places
10:15 - 11:00
STRENGTH (FORÇA)
Sala 3 (The Box)
Queden 9 places
10:30 - 11:15
AQUAFITNESS
Piscina AADD
Queden 6 places
10:15 - 11:00
AQUAFITNESS
Piscina AADD
Queden 16 places
10:15 - 11:00
ESQUENA SANA
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 4 places
10:15 - 11:00
CYCLING RHYTHM
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 9 places
10:15 - 11:00
PILATES
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 7 places
10:30 - 11:15
AQUAFITNESS
Piscina AADD
Queden 11 places
10:15 - 11:00
POWER DISC
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 5 places
10:15 - 11:00
AQUAFITNESS
Piscina AADD
Queden 11 places
10:15 - 11:00
GIMNASIA SUAU
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 6 places
10:30 - 11:15
AQUAFITNESS
Piscina AADD
Queden 13 places
10:15 - 11:00
TONIFICACIÓ
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 1 places
11:00
11:15 - 12:00
G.A.C.
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 7 places
11:15 - 12:00
ESQUENA SANA
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 25 places
11:15 - 12:00
GIMNASIA SUAU
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 20 places
11:15 - 12:00
ESTIRAMENTS
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 17 places
11:15 - 12:00
STRENGTH (FORÇA)
Sala 3 (The Box)
Queden 20 places
11:15 - 12:00
BARRÉ FIT
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 26 places
11:15 - 12:00
TONIFICACIÓ
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 5 places
11:15 - 12:00
ESTIRAMENTS
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 24 places
12:00
12:30 - 13:15
AQUAFITNESS
Piscina AADD
Queden 15 places
13:00
13:30 - 14:15
CIRCUIT TRAINING
Sala 3 (The Box)
Queden 23 places
13:30 - 14:15
ZENFLOW
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 30 places
13:30 - 14:15
ENTRENAMENT FUNCIONAL
Sala 3 (The Box)
Queden 19 places
13:30 - 14:15
ZENFLOW
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 25 places
14:00
14:30 - 15:15
STRENGTH (FORÇA)
Sala 3 (The Box)
Queden 13 places
14:30 - 15:15
CIRCUIT TRAINING
Sala 3 (The Box)
Queden 3 places
14:30 - 15:15
STRENGTH (FORÇA)
Sala 3 (The Box)
Queden 22 places
14:30 - 15:15
CIRCUIT TRAINING
Sala 3 (The Box)
Queden 16 places
15:00
15:30 - 16:15
TONIFICACIÓ
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 2 places
15:30 - 16:15
ESTIRAMENTS
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 8 places
15:30 - 16:15
PILATES
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 0 places
15:30 - 16:15
STRENGTH (FORÇA)
Sala 3 (The Box)
Queden 13 places
15:30 - 16:15
INDOOR CYCLING
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 12 places
15:30 - 16:15
ESQUENA SANA
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 7 places
15:30 - 16:15
PILATES
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 6 places
15:30 - 16:15
STRENGTH (FORÇA)
Sala 3 (The Box)
Queden 21 places
15:30 - 16:15
B-SHAPE
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 13 places
15:30 - 16:15
PILATES
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 8 places
16:00
16:30 - 17:15
CYCLING RHYTHM
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 15 places
16:30 - 17:15
PILATES
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 3 places
16:30 - 17:15
BOOTCAMP
Sala 3 (The Box)
Queden 12 places
16:30 - 17:15
TONIFICACIÓ
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 5 places
16:30 - 17:15
IOGA
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 10 places
16:30 - 17:15
CIRCUIT TRAINING
Sala 3 (The Box)
Queden 11 places
16:30 - 17:15
GLUTES & CORE
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 14 places
16:30 - 17:15
PILATES
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 9 places
16:30 - 17:15
C3ZONES
Sala 3 (The Box)
Queden 7 places
16:30 - 17:15
POWER DISC
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 1 places
16:30 - 17:15
IOGA
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 13 places
16:30 - 17:15
CIRCUIT TRAINING
Sala 3 (The Box)
Queden 20 places
16:30 - 17:15
GLUTES & CORE
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 9 places
16:30 - 17:15
BODYART
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 7 places
16:30 - 17:15
CIRCUIT TRAINING
Sala 3 (The Box)
Queden 5 places
17:00
17:30 - 18:15
G.A.C.
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 0 places
17:30 - 18:15
ZENFLOW
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 0 places
17:30 - 18:15
C3ZONES
Sala 3 (The Box)
Queden 17 places
17:30 - 18:15
POWER DISC
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 7 places
17:30 - 18:15
ESQUENA SANA
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 2 places
17:30 - 18:15
BOOTCAMP
Sala 3 (The Box)
Queden 11 places
17:30 - 18:15
CYCLING RHYTHM
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 15 places
17:30 - 18:15
BODYART
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 6 places
17:30 - 18:15
HB45 (HIIT & BOX)
Sala 3 (The Box)
Queden 4 places
17:30 - 18:15
TONIFICACIÓ
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 9 places
17:30 - 18:15
ESTIRAMENTS
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 7 places
17:30 - 18:15
C3ZONES
Sala 3 (The Box)
Queden 5 places
17:30 - 18:15
TONIFICACIÓ
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 2 places
17:30 - 18:00
ESTIRAMENTS 30MIN
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 10 places
17:30 - 18:15
BOOTCAMP
Sala 3 (The Box)
Queden 27 places
18:00
18:30 - 19:15
POWER DISC
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 3 places
18:30 - 19:15
PILATES
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 9 places
18:30 - 19:15
HB45 (HIIT & BOX)
Sala 3 (The Box)
Queden 2 places
18:30 - 19:00
ABDOMINALS
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 1 places
18:30 - 19:15
ZENFLOW
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 26 places
18:30 - 19:15
C3ZONES
Sala 3 (The Box)
Queden 5 places
18:30 - 19:15
TONIFICACIÓ
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 5 places
18:30 - 19:15
ZENFLOW
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 14 places
18:30 - 19:15
CIRCUIT TRAINING
Sala 3 (The Box)
Queden 18 places
18:30 - 19:00
ABDOMINALS
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 6 places
18:30 - 19:15
PILATES
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 19 places
18:30 - 19:15
BOOTCAMP
Sala 3 (The Box)
Queden 3 places
18:15 - 19:00
IOGA
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 6 places
18:30 - 19:15
INDOOR CYCLING
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 4 places
18:30 - 19:15
STRENGTH (FORÇA)
Sala 3 (The Box)
Queden 8 places
19:00
19:30 - 20:15
GLUTES & CORE
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 0 places
19:30 - 20:15
ESQUENA SANA
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 4 places
19:30 - 20:15
CIRCUIT TRAINING
Sala 3 (The Box)
Queden 12 places
19:15 - 20:00
AQUAFITNESS
Piscina AADD
Queden 11 places
19:30 - 20:15
INDOOR CYCLING
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 0 places
19:30 - 20:15
ESTIRAMENTS
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 21 places
19:30 - 20:15
ZUMBA
Sala 3 (The Box)
Queden 0 places
19:30 - 20:15
B-SHAPE
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 16 places
19:30 - 20:15
ESTIRAMENTS
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 16 places
19:30 - 20:15
BOOTCAMP
Sala 3 (The Box)
Queden 22 places
19:15 - 20:00
AQUAFITNESS
Piscina AADD
Queden 14 places
19:30 - 20:15
INDOOR CYCLING
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 4 places
19:30 - 20:15
ZENFLOW
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 31 places
19:30 - 20:15
ZUMBA
Sala 3 (The Box)
Queden 5 places
19:30 - 20:15
PILATES
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 10 places
20:00
20:30 - 21:15
INDOOR CYCLING
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 10 places
20:30 - 21:15
G.A.C.
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 4 places
20:30 - 21:15
IOGA
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 15 places
20:30 - 21:15
POWER DISC
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 6 places
20:30 - 21:15
TONIFICACIÓ
Sala 2 (Sala de vidre)
Queden 12 places
20:30 - 21:15
ESQUENA SANA
Sala 1 (Sala de fusta)
Queden 15 places